Medewerkers FPG & Provincie

Manon van Balen
stafmedewerker provincie Utrecht en Gelderland (UPG & GPG
Mobiel: 06 2037 0337
Mail: m.vanbalen@grondbezit.nl/ upg@grondbezit.nl

Joukje Bosch
stafmedewerker provincie Overijssel (OPG)
Mobiel: 06 5369 5376
Mail: j.bosch@grondbezit.nl

René de Bont
stafmedewerker provincie Zeeland en Brabant en Limburg (ZPG & BPG & LPG
Mobiel: 06 2358 6485
Mail: r.debont@grondbezit.nl

Diederik Diepenhorst
stafmedewerker FPG en provincie Noord- en Zuid-Holland (HPG)
Telefoonnummer: 0318 578 550
Mail: d.diepenhorst@grondbezit.nl

Bas van Gerwen
stafmedewerker provincie Gelderland (GPG)
Mobiel: 06 8317 7028
Mail: b.vangerwen@grondbezit.nl

Duif Kraamwinkel
stafmedewerker FPG en provincie Utrecht (UPG)
Mobiel: 06 1262 4094
Mail: d.kraamwinkel@grondbezit.nl

Aster Leuftink
stafmedewerker verenigingszaken
Mobiel: 06 2301 5045
Mail: a.leuftink@grondbezit.nl

Berend Pastoor
directeur FPG
Telefoonnummer: 0318 578 550
Mail: b.pastoor@grondbezit.nl

Maartje Schilder
stafmedewerker provincie Friesland (HFG)
Mobiel: 06 2707 2075
Mail: m.schilder@grondbezit.nl

Terry Scholman
secretariaat FPG
Telefoonnummer: 0318 578 550
Mail: t.scholman@grondbezit.nl

Rogier hooge Venterink
stafmedewerker Overijssel (OPG)
Telefonnummer: 0318 578 550
Mail: r.hoogeventerink@grondbezit.nl

Ronnie van Woudenberg
algemeen secretaris en bestuursadviseur FPG
Telefoonnummer: 0318 578 550
Mail: fpg@grondbezit.nl

Vacature
stafmedewerker Drenthe en Groningen (DPG & GPG