Medewerkers landelijk en provinciaal

De belangenbehartiging, projecten en bijeenkomsten van FPG en de provinciale verenigingen worden ondersteund door een hecht team, waarbij landelijke en provinciale inzet steeds nauwer met elkaar is verbonden. Hieronder vindt u de gegevens van de medewerkers.

Door te klikken op de naam van de betreffende medewerker vindt u een korte biografie.

Manon van Balen

stafmedewerker Utrecht (UPG) en Noord- en Zuid-Holland (HPG)


06-2037 0337
m.vanbalen@grondbezit.nl

René de Bont

stafmedewerker Noord-Brabant (BPG), Limburg (LPG) en Zeeland (ZPG)

06-2358 6485
BPG: info@landelijkbrabant.com
LPG: lpg@grondbezit.nl
ZPG: zpg@grondbezit.nl

Nils Borgesius

stafmedewerker Gelderland (GPG)



06-8317 7028
n.borgesius@grondbezit.nl

Gerdi Bosch

secretariaatsmedewerker landelijk (FPG)

0318-578 550
06-1560 0564
g.bosch@grondbezit.nl

 

Joukje Bosch

stafmedewerker Overijssel (OPG)



06-5369 5376
j.bosch@grondbezit.nl

Luc Groot

beleidsadviseur en bestuurssecretaris

0318-578550
l.groot@grondbezit.nl

 

Neeltje Hermus

stafmedewerker Gelderland (GPG) en Noord-Brabant (BPG)


06-1177 0495
n.hermus@grondbezit.nl

Rogier hooge Venterink

stafmedewerker Overijssel (OPG)


06-1070 9638
r.hoogeventerink@grondbezit.nl

Gerbrand van 't Klooster

directeur FPG


0318-578 550
fpg@grondbezit.nl

[]

Ronald Kramer

stafmedewerker landelijk (FPG) en Brabant (BPG)

06-12522 9321
r.kramer@@grondbezit.nl

 

Aster Leuftink

stafmedewerker verenigingszaken

06-2301 5045
a.leuftink@grondbezit.nl

 

 

Martin van Steenwijk

stafmedewerker Groningen (GrPG) en Drenthe (DPG)

06-2169 3882
m.vansteenwijk@grondbezit.nl

   

Maarten van Voorst Vader

stafmedewerker landelijk (FPG) en Utrecht (UPG)


06-1262 4094
upg@@grondbezit.nl
m.vanvoorstvader@grondbezit.nl

 

Vacature

stafmedewerker Friesland (HFG)

fg@grondbezit.nl