Medewerkers landelijk en provinciaal

 

Manon van Balen

stafmedewerker Utrecht (UPG) en Noord- en Zuid-Holland (HPG)


06-2037 0337
m.vanbalen@grondbezit.nl

René de Bont

stafmedewerker Noord-Brabant (BPG), Limburg (LPG) en Zeeland (ZPG)

06-2358 6485
BPG: info@landelijkbrabant.com
LPG: lpg@grondbezit.nl
ZPG: zpg@grondbezit.nl

Joukje Bosch

stafmedewerker Overijssel (OPG)



06-5369 5376
j.bosch@grondbezit.nl

Bas van Gerwen

stafmedewerker landelijk (FPG) en Gelderland (GPG)

0318-578 553
06-8317 7028
b.vangerwen@grondbezit.nl

Luc Groot

beleidsadviseur en bestuurssecretaris

0318-578550
l.groot@grondbezit.nl

Neeltje Hermus

stafmedewerker Gelderland (GPG) en Noord-Brabant (BPG)


06-5724 5426
n.hermus@grondbezit.nl

Rogier hooge Venterink

stafmedewerker Overijssel (OPG)


06-1070 9638
r.hoogeventerink@grondbezit.nl

Aster Leuftink

stafmedewerker verenigingszaken

06-2301 5045
a.leuftink@grondbezit.nl

Berend Pastoor

directeur FPG


0318-578 550
b.pastoor@grondbezit.nl

Maartje Schilder

stafmedewerker Friesland (HFG)


06-2707 2075
hfg@grondbezit.nl
m.schilder@grondbezit.nl

Terry Scholman

secretariaatsmedewerker landelijk (FPG) en Utrecht (UPG)

0318-578 550
06-3003 4843
t.scholman@grondbezit.nl

Martin van Steenwijk

stafmedewerker Groningen (GrPG) en Drenthe (DPG)

06-2169 3882
m.vansteenwijk@grondbezit.nl